Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00
14 października 2020r. | godz. 09:52

Witamy na stronie ALEJA FINANSOWA ­- Księgowość i Szkolenia!

Niezmiernie się cieszymy, że jesteście Państwo na naszej nowej stronie internetowej!! Jak głosi nasze motto: „Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy” tak powiedział Albert Einstain, a my pragniemy Państwu przybliżyć ten i inne aspekty podatkowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką i przejrzystą ofertą, w której każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie oraz swojej firmy! Dzięki naszemu intuicyjnemu menu, wersji mobilnej oraz formularzowi kontaktowemu szybciej się Państwo z nami skontaktują. Warto śledzić również nasze aktualności i dowiedzieć się, jak zmienia się prawo oraz ustawy.

Chcemy w logiczny sposób przybliżyć Państwu świat księgowości i podatków wierząc, że będzie to miało bezpośrednie przełożenie na trafność podejmowania decyzji gospodarczych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Aleja Finansowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij