Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

O nas

ALEJA FINANSOWA
Księgowość i Szkolenia

powstała, aby wspierać innych w zawiłym świecie księgowo-podatkowym.

Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, ponieważ mamy swoją misję, cele oraz wartości, a do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z uśmiechem!

Chcemy złamać obiegową opinię, że z jednej strony zagadnienia księgowe i podatki są nudne i bez większego znaczenia, a z drugiej strony zbyt skomplikowane i niemożliwe do zgłębienia.

Obserwujemy, że obydwa stanowiska często ostatecznie prowadzą do ignorancji w tym obszarze, a stąd już niestety prosta droga do kłopotów i strat. Oferujemy rzetelną oraz wszechstronną wiedzę na temat księgowości oraz podatków, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Misja

ALEJA FINANSOWA Księgowość i Szkolenia to nowoczesne biuro, otwarte na nowe, innowacyjne rozwiązania w całym spektrum prowadzenia spraw podatkowych, jak i księgowych. Jesteśmy specjalistkami w swoim fachu i podchodzimy do każdej sprawy w sposób rzetelny i do każdego klienta w sposób indywidualny. Nie działamy według sztampowych i utartych schematów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest rozwój w biznesie. Szeroki zakres usług jaki oferujemy, daje nam możliwość interdyscyplinarnego podejścia do spraw każdego Klienta. Tak świadczoną usługę stawiamy na pierwszym miejscu. Wybierając nas, gwarantujemy także miłą i cierpliwą obsługę. Dla naszych Klientów zawsze mamy czas. A to wszystko po to, by pomagać naszym Klientom osiągnąć sukces i spokój w tym obszarze.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie zawodowe, wiedza merytoryczna oraz pasja. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w spółkach z kapitałem zarówno krajowym, jak i zagranicznym, o zasięgu działania krajowym i międzynarodowym. To wszystko razem powoduje, że lepiej rozumiemy potrzeb Klienta w prowadzonej przez niego działalności i możemy dostarczyć dobre rozwiązania, na miarę oczekiwań.

Cele

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy zachowaniu bardzo dobrych relacji z Klientami. Najwyższej jakości usługi, kompetentny i świetnie wykształcony zespół księgowych, a także znajomość przepisów podatkowych oraz zmieniających się ustaw pozwala nam działać według etyki zawodowej i poruszać się swobodnie w świecie księgowości!

Wartości

Cenimy sobie rzetelność, szanujemy każdego Klienta i naszych niezawodnych pracowników, jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, które chętnie wcielamy w życie. Każdego Klienta staramy się otoczyć fachową opieką i troszczymy się o najwyższą jakość wykonywaniach przez nas usług. Duży nacisk stawiamy na kompetencje oraz przestrzeganie prawa i etyki zawodowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stale i wciąż się szkolimy, zarówno z wiedzy podatkowej, jak i kompetencji miękkich.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń już dziś!

Aleja Finansowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij