Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Kompleksowe usługi biura rachunkowego

Traktujemy swoją pracę, jako misję i powołanie, ponieważ księgowość, kadry, a także doradztwo podatkowe i szkolenia postrzegamy, jako kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców w prowadzeniu wszelkich spraw związanych z rozliczeniami z Instytucjami Finansowymi.

Nasze usługi stale poszerzamy o nowe możliwości i rozwiązania, to pozwala nam do każdego Klienta oraz jego finansów podejść indywidualnie. Wypracowany system komunikacji pomiędzy naszym biurem, a Klientem pozwala znaleźć dogodne rozwiązania wszelkich kwestii księgowo-podatkowych.

ALEJA FINANSOWA Księgowość i Szkolenia monitoruje, sprawdza oraz ma na uwadze wszystkie istotne terminy rozliczeń i innych deklaracji dla każdego przedsiębiorcy. Ponadto przygotowujemy pisma, wykonujemy rozliczenia, rozwiązujemy wszystkie sprawy dotyczące rachunkowości, podatków i kadr. Wysyłamy w formie elektronicznej deklaracje do Urzędów Skarbowych, ZUS i GUS.

Reprezentujemy także naszych klientów przed organami podatkowymi. Pracujemy z najlepszym zespołem prawników, doradców podatkowych i specjalistów procesowych.

Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć,
jest podatek dochodowy

– Albert Einstein

Aleja Finansowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij