Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

Szkolenia

Realizując naszą misję, której jednym z elementów jest wspieranie i rozwój potencjału naszych Klientów w obszarze wiedzy z dziedziny finansów, podatków i kadr, dostarczamy wiedzę najwyższej jakości. Chcemy inspirować, zachęcać i wspierać rozwój kompetencji Klientów, oferując udział w naszych szkoleniach.

Proponujemy Klientom profesjonalną pomoc w organizacji i przygotowaniu szkolenia, będącego odpowiedzią na indywidualne potrzeby i oczekiwania.

Organizujemy stacjonarne szkolenia zamknięte w siedzibie naszej firmy lub w siedzibie Klienta, które dostarczają naszym uczestnikom specjalistyczną wiedzę. Obszary tematyczne organizowanych przez nas szkoleń dotyczą głównie zmian w przepisach prawno- podatkowych oraz prawa pracy, kadr i płac, rachunkowości i finansów.

Naszym celem jest organizowanie merytorycznych szkoleń, bezpośrednio związanych z bieżącymi zmianami oraz wskazywanie praktycznych rozwiązań, na gruncie działalności Klienta.

Nasi wykładowcy są ekspertami i najlepszymi praktykami na rynku, a my dzięki tej współpracy dostarczamy wiedzę na najwyższym poziomie.

Aleja Finansowa informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.
zamknij